20 Apr 2015 13:07

0.jpg

Za nami pierwsza edycja jarmarku - to była niesamowita energia, dzięki Wam! Szykujemy się zatem do kolejnej edycji już za dwa tygodnie. Niedziela 3 maja godzina 11 do 15 lub do wyczerpania towaru :) Było tak pysznie że już w pierwszej godzinie wiele smakołyków zniknęło!

17 Apr 2015 08:06

nowosci.jpg

Blisko coraz bliżej, a o nas coraz głośniej :) To już za dwa dni! Czujecie te emocje? Bo my tak! Dziś rano mogliście posłuchać o nas w radiu Wawa, a w samą niedzielę posłuchacie audycji w radiu Gra! Piszą też o nas coraz więcej! Przeczytacie tu i tu Cieszymy się niesamowicie tak szerokim zainteresowaniem!! ale nic nie cieszy tak bardzo jak wasze telefony i bezpośrednie reakcje!

16 Apr 2015 18:24

sound-studio-407216_640.jpg

Jutro rano - 17 kwietnia - między godziną 7 a 8 przy śniadaniu lub w drodze do pracy słuchajcie radia Wawa. Będzie o nas!

10 Apr 2015 07:46

gazeta.jpg

Zainteresowanie Wolnym Jarmarkiem Toruńskim wzrasta z każdym dniem. Liczba polubień naszego fan page rośnie bardzo szybko - to już przeszło 500 polubień! :). Cieszy nas bardzo, że w naszym mieście jest tak duża świadomość konsumencka - to zobowiązuje! Cały czas szukamy dla Was sprawdzonych dostawców - stawiamy na jakość i naturalność! A kogo można się spodziewać na jarmarku sprawdzicie w zakładce Wystawcy Naszą inicjatywą zainteresowały się również media lokalne patronatem objęło nas radio Gra i...

04 Apr 2015 07:14

slimak.jpg

Witamy serdecznie, Inicjatywa zorganizowania Wolnego Jarmarku Toruńskiego zrodziła się spontanicznie, w odpowiedzi na potrzeby nasze i wielu innych ludzi, którzy podobnie jak i my starają się żyć świadomie, którzy również dokonują świadomych wyborów konsumenckich. Niestety na naszym lokalnym rynku ogólnie dostępna oferta nie daje często możliwości ich realizacji. Oferta „zielonych ryneczków” jest ograniczona do dwóch dni w tygodniu i niestety zupełnie niedostępna dla pracujących etatowo....

strona 9 z 9« poprzednia12...789