Viva Oliwa to nowy wystawca na Wolnym Jarmarku. Już w niedzielę 28 czerwca będziecie mogli nabyć oryginalną, najwyższej jakości oliwę i oliwki prosto z Hiszpanii.

baner.jpg

..a tak o swoich produktach pisze Viva Oliwa:

"Zaopatrujemy się u renomowanych hiszpańskich producentów, dbających o najwyższą jakość swoich wyrobów, na każdym z etapów produkcji. Są to zwykle małe, ekologiczne, często rodzinne przedsiębiorstwa, w których oliwki zbiera się ręcznie a oliwę wytwarza całkowicie naturalnie tradycyjnymi metodami.

vivaoliwa1.jpg

Olejarnia Almazara San Cristóbal oferuje oliwę z oliwek uprawianych w górach Vinalopó w Hiszpanii, w
pobliżu Morza Śródziemnego, w otoczeniu gajów migdałowych, winnic i sadów. Są to tradycyjnie produkowane oliwy z pierwszego tłoczenia na zimno, z oliwek najwyższej jakości, pochodzących z upraw ekologicznych, dlatego Almazara San Cristóbal jest jednym z głównych producentów organicznej oliwy extra virgin w regionie Walencja w Hiszpanii. Dodatkowo oliwa ta wyróżnia się ekstremalnie niską kwasowością 0,19% charakteryzującą oliwę klasy Premium Gourmet! Według pracowników gospodarstwa San Cristobal, spożywanie produktów rolnictwa ekologicznego, jest nie tylko wyrazem zwracania uwagi na własne zdrowie, ale również dowodem silnego zaangażowania w obronie rolnictwa nieagresywnego dla naturalnego środowiska, działającego w oparciu o poszanowanie tego, co daje nam ziemia. Oliwa z oliwek extra virgen San Cristobal może się pochwalić nagrodą specjalną w konkursie na najlepszą oliwę ekologiczną „bio organic” Regionu Walencja w latach 2003, 2007 i 2009.
Dodatkowo na stoisku VivaOliwa.pl można będzie znaleźć inne tradycyjne
hiszpańskie produkty, torciki daktylowe, nugaty z całymi migdałami Marcona,
orzechy w chrupiącym karmelu i oczywiście oliwki."

Aceite-de-oliva-virgen-extra-ecologico-Baldona-botella-de-750cc-300x300%20%281%29.jpg
Condimento-preparado-de-aceite-ecologico-con-naranja-botella-de-250cc-con-estuche-600x600.jpg